fbpx

Masz pytania?
My mamy odpowiedzi:

Pierwsze zajęcia na reformerach – co muszę wiedzieć?

Przede wszystkim: niczym się nie stresuj! Czekamy na Ciebie z pyszną herbatą oraz filtrowaną, schłodzoną wodą.

Na pierwsze zajęcia postaraj się przyjść odrobinę wcześniej: 10 minut wystarczy, by zapoznać się ze studiem i reformerem. Porozmawiaj ze swoją instruktorką – wspomnij jej o swoich przeszłych lub obecnych urazach, by mogła zmodyfikować dla Ciebie niektóre ćwiczenia. 

Zabierz wygodne ubranie. Pamiętaj, że nasze studio wyposażone jest w zamykane szafki, dzięki czemu bezpiecznie przechowasz rzeczy osobiste w trakcie trwania zajęć. Do Twojej dyspozycji jest również przestronna łazienka z prysznicem.

Wejdź na naszą stronę internetową www.paniodpilatesu.pl, a następnie kliknij w zakładkę GRAFIK lub w zakładkę ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA. Zostaniesz automatycznie przekierowany do platformy Fitssey, na której sprawdzisz aktualny rozkład zajęć, kupisz karnet i zarezerwujesz wybrane ćwiczenia.

Najlepsze będą komfortowe ubrania, które nie krępują Twoich ruchów. Nie za luźne, ale też nie bardzo obciskające. Bawełniana koszulka i zwykłe legginsy w zupełności wystarczą. Nie zapomnij zabrać ze sobą skarpetek! Jeśli nie masz takich z antypoślizgową podeszwą, weź zwykłe stopki – też się sprawdzą.

Nie mamy w stosunku do Ciebie żadnych wymagań czy oczekiwań. Nie czuj presji, że podczas zajęć musisz robić to, co inni. Pamiętaj, że każdy kiedyś zaczynał i że ĆWICZYSZ WYŁĄCZNIE DLA SIEBIE. Słuchaj swojego ciała i weź głęboki oddech, kiedy tego potrzebujesz.

Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje schorzenie pozwala Ci na udział w zajęciach grupowych, skontaktuj się z nami: wypełnij formularz kontaktowy lub napisz wiadomość prywatną na Instagramie.

Zajęcia grupowe możesz odwołać do 12 godzin przed ich rozpoczęciem, a indywidualne do 24 godzin przed ich rozpoczęciem. Zarezerwowane zajęcia można odwoływać WYŁĄCZNIE poprzez platformę Fitssey. Odwołane wejście natychmiast wróci na Twój karnet.

Niestety nie. Nie jesteśmy w stanie przepisywać karnetów i/lub udostępniać wejść osobom trzecim. 

Jeśli jesteś w ciąży nie możesz brać udziału w zajęciach grupowych.Będziemy mogły zaopiekować się Tobą najlepiej podczas zajęć indywidualnych. Ćwiczenia zmieniają się też w zależności od trymetru dlatego tak ważne jest ich jak najlepsze dopasowanie. W naszym studiu zajęcia indywiuduolane dla kobiet w ciąży już od pierwszych tygodni prowadzi Agnieszka Gałązka, Iza Zackwiecz i Beata Górska. 

W przypadku porodu naturalnego powinnaś odczekać co najmniej 6-8 tygodni, w przypadku cesarskiego cięcia okres ten wydłuża się do 4-6 miesięcy. Pamiętaj, by przed przyjściem na zajęcia po porodzie, skonsultować się ze swoim lekarzem – on najlepiej będzie wiedział, czy możesz bezpiecznie ćwiczyć.

Tak, aby wziąć udział w zajęciach musisz mieć ukończone 16 lat.

Nie honorujemy żadnych kart tego typu.

Twoje poczucie komfortu, dobra energia oraz odpowiednia opieka instruktorska są dla nas najważniejsze. Dlatego w naszym studio, podczas zajęć na reformerach, maksymalna liczebność grupy to 7 osób w Warszawie i 5 osób w Grodzisku Mazowieckim. 

Tak, prosimy tylko o jego wyciszenie podczas treningu. Ważne rozmowy wykonaj przed lub po zajęciach – postaraj się, by czas w studio był tylko dla Ciebie 😉

Jeśli dzielisz się swoimi doświadczeniami z „Pani od Pilatesu” w mediach społecznościowych, oznacz nas linkiem @pani_od_pilatesu. Będziemy wdzięczni!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

W przypadku dyskopatii zalecamy zajęcia indywidualne. Na zajęciach grupowych staramy się zawsze podać bezpieczną modyfikacja ale może być kilka ćwiczeń, których dla swojego zdrowia nie będziesz mógł zrobić. 

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Nie martw się!