fbpx

Instruktorki

Agnieszka

Paulina O

Paulina Z

Milena

Aga K

Monika G.N

Magda

Beata

Monika K

Iza

Weronika

Angelika

Zuza

Agnieszka Gałązka

Tytułowa „Pani od Pilatesu” – założycielka studia i czynna instruktorka. Pasjonatka ruchu, od dziecka związana ze sportem. Zwolenniczka funkcjonalnych i estetycznych korzyści, jakie niesie za sobą pilates.

Absolwentka prestiżowego „Comprehensive Program” renomowanej szkoły BASI Pilates, po ukończeniu którego – jako jedna z pierwszych instruktorek w Polsce – uzyskała międzynarodowy certyfikat BASI Pilates CTTC.

Uczestniczka zaawansowanego, uzupełniającego kursu „Pilates for Injuries and Pathologies” prowadzonego przez Samanthe Wood oraz „Pilates through Pregnancy and Beyond” prowadzonego przez Ashley Ritchie.

Koncentruje się na ciepłym i wspierającym sposobie nauczania oraz nowoczesnym podejściu do pilatesu. Rzetelną wiedzę techniczną łączy z indywidualnym podejściem – dopasowanie programu treningu do konkretnych potrzeb gwarantuje wciągające i przyjemne zajęcia.

Prywatnie każdą wolną chwile wykorzystuje na spacery ze swoimi psami. Uwielbia czytać, najchętniej z kubkiem dobrej herbaty w dłoni. Jest zakochana w magicznym świecie opery i baletu.

Szkoły i kursy: 

– BASI Pilates Comprehensive Program,
– „Pilates for Injuries and Pathologies”,
– „Pilates through Pregnancy and Beyond”.

Paulina O

W swoim życiu próbowała różnych sportów, ale to pilates dał jej to wyjątkowe doświadczenie, którego tak długo szukała. Początkowo zaciekawiło ją to, że już po jednym treningu „poczuła” mięśnie, których nigdy wcześniej nie mogła zaktywizować. A nietuzinkowa osobowość twórcy tej metody ćwiczeń – Josepha Pilatesa – oraz historia, która się za nią kryje tylko ugruntowały jej fascynację i zachęciły do rozwoju w tym zakresie.

W pracy instruktorki najbardziej ceni sobie spotkania z drugim człowiekiem: wymianę pozytywnej energii oraz wspólne odkrywanie ciała i jego możliwości. Z wykształcenia jest teatrolożką.

Szkoły i kursy: 

– Polska Akademia Sportu,
– Peak Pilates,
– BASI Pilates Comprehensive Program,
– „Pilates w wadach postawy i schorzeniach kręgosłupa” M. Nowak.

Paulina Z

Filolożka z wykształcenia. Jej życiową pasją stał się jednak ruch i ciało:

„Moim konikiem jest tematyka powięzi i ich wpływu na nasze ciało oraz umysł. Interesuję się również psychosomatyką, dlatego na zajęciach często skupiam się na niuansach pozwalających rozluźnić ciało i zmniejszyć napięcie wywołane stresem”.

Jej motto to: „Bądź w ruchu. Oddychaj. Odnajdź siebie!”.

Szkoły i kursy:

– Peak Pilates Comprehensive,
– MK Pilates Poland, „Stretching powięziowy”,
– „Trening dla zdrowego kręgosłupa” Good Move – Studio Dobrego Ruchu,
– Licencjonowany instruktor BODYART oraz DEEPWORK.

Milena

Milena to wieloletnia pasjonatka triathlonu i crossfitu, ale to właśnie praktyka Pilatesu przyniosła jej najwięcej korzyści zdrowotnych i dlatego postanowiła rozwinąć się w tym kierunku. Jej pracę cechuje ciągłe dążenie do doskonalenia umiejętności oraz pasja do zdrowego stylu życia i dbania o swoje ciało.

Swoim oddaniem i entuzjazmem do Pilatesu Milena ma nadzieję zainspirować innych do większej aktywności fizycznej i poprawy ogólnego stanu zdrowia i samopoczucia.

Milena w wolnym czasie odnajduje radość w odkrywaniu nowych miejsc, zanurzaniu się w różnych kulturach i próbowaniu tradycyjnych potraw.

Szkoły i kursy:

– Balanced Body Comprehensive Program

Agnieszka K

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jako instruktor fitness, Aga odkryła, że Pilates jest skuteczną i holistyczną formą treningu, która wzmacnia ciało, poprawiając jednocześnie elastyczność, koordynację i postawę.

Aga nie tylko uczy metody Pilates, ale także inspiruje innych do odkrywania piękna i siły swojego ciała. Zajęcia Agi odbywają się w przyjaznej i motywującej atmosferze, która zachęca uczniów do kontynuowania treningu i rozwijania swoich umiejętności.

Agnieszkę pasjonuje zgłębianie się w przeszłość i poznawanie wydarzeń i ludzi, którzy ukształtowali dzisiejszy świat. W wolnym czasie sięga po książki psychologiczne.

Szkoły i Kursy:

– Balanced Body Comprehensive Program
– MyPilatesMethods Pilates klasyczny: Mata, Reformer
– IFFA Poland – Instruktor Fitness, Health Factory Trener personalny specjalizacja medyczna

Monika G

Monika jest entuzjastką sportu, która od zawsze prowadziła aktywny tryb życia.

Jako dziecko lubiła tańczyć, w młodości grała w piłkę ręczną, a obecnie biega, jeździ na rowerze i uprawia triathlon. Jej zamiłowanie do zdrowego stylu życia doprowadziło ją do odkrycia Pilatesu, który jej zdaniem może uzupełnić każdy sport i poprawić postawę,koordynację ruchową i ogólne samopoczucie.

Monika prowadzi zarówno zajęcia grupowe,

jak i indywidualne, gdzie uczy swoich klientów słuchania swojego ciała, odkrywania swoich możliwości i opanowania prawidłowej techniki każdego ćwiczenia.

Kiedy nie uczy, lubi spędzać weekendy na rowerze z mężem, a także jest entuzjastką podróży i książek.

Szkoły i Kursy:

– BASI Pilates Comprehensive Program
– BLACKROLL Screening – diagnostyka w pracy z człowiekiem i jego ciałem

TO MIEJSCE CZEKA NA CIEBIE!

Chcesz pracować jako nauczycielka pilatesu? Jesteś w trakcie lub po szkoleniu?

Napisz do nas na info@paniodpilatesu.pl

Magdalena

Magda to nasza niezastąpiona Office Manager absolwentka Zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim.  Z oddaniem i precyzją koordynuje wszelkie dziedziny administracyjne, dbając o sprawne funkcjonowanie studia. Magda to nie tylko profesjonalistka w zarządzaniu biurem, ale także osoba o bogatych zainteresowaniach i szerokim horyzoncie. Dzięki jej zaangażowaniu każda wizyta w studiu staje się nie tylko treningiem dla ciała, ale także przyjemnym doświadczeniem.

Prywatnie jest również troskliwą mamą, co dodaje jej wyjątkowego spojrzenia na równowagę między pracą a życiem rodzinnym.

Beata

Od 2012 roku pracuje jako fizjoterapeuta i osteopata. Pracując w gabinecie (zarówno z dziećmi, jak i z pacjentami dorosłymi- bólowymi, kobietami w ciąży oraz po porodzie) zauważa jak wiele osób oprócz terapii potrzebuje systematycznych ćwiczeń, które pomogą zwiększyć świadomość własnego ciała oraz pozbyć się wielu nieprawidłowych wzorców, co wpłynie na lepsze samopoczucie, a przede wszystkim zmniejszy dolegliwości bólowe. 

Beata sama od sześciu lat systematycznie ćwiczy Pilates- co znacząco wpłynęło na komfort jej życia codziennego.   Jak sama mówi „Uważam, że osteopatię i Pilates łączy holistyczne podejście do organizmu ludzkiego, dlatego pracuję w gabinecie, oraz zostałam instruktorem Pilates”

Szkoły i kursy:
– Classical Pilates Pioneer Program” Weronika  Ratkowska

Monika

Z wykształcenia Monika jest socjologiem, z zamiłowania podróżniczką uwielbiającą odkrywać nowe miejsca i specjały lokalnych kuchni.

Jednak od paru lat największą satysfakcję i radość sprawia jej Pilates. 

„Pilates pomógł mi się wyciszyć, osiągnąć wewnętrzny balans i dobre samopoczucie. Chciałabym Was nauczyć tego samego.

Pilates daje możliwość odłączenia się od tego, co nas otacza i skupienia się na tym, co jest tu i teraz.”

Poprawne wykonywanie ćwiczeń jest możliwe tylko wtedy, gdy w pełni skupimy się na sobie, swoim ruchu oraz oddechu. Dodatkowo zwiększymy świadomość swojego ciała, wzmocnimy je, poprawimy mobilność, odkryjemy mięśnie oraz połączenia, o których nie mieliśmy pojęcia. Te wszystkie czynniki wpłyną na nasze zdrowie, a efektem ubocznym będzie wysmuklona sylwetka.

Szkoły i kursy:
– Mypilatesmethods,
– Alter Pilates Studio-Patryk Tomaszewski
– Student Comprehensive Teacher Training Program Pilates Maja

Iza

Jej historia z ruchem zaczęła się na boisku siatkarskim, gdzie przez ponad 15 lat była zawodową siatkarką. Walka z bólami kręgosłupa poprzez pilates ukształtowała jej pasję do tej metody.

Iza to aktywna siatkarka plażowa, utrzymuje formę dzięki treningowi siłowemu oraz sesjom na macie i sprzęcie pilatesowym.

Z wykształcenia psycholog sportu, Iza po zakończeniu kariery zawodniczej poświęciła się nauczaniu ruchu. Jako nauczycielka specjalizuje się w treningu prozdrowotnym i personalnym, zwłaszcza dla kobiet w ciąży i po porodzie. Nauczycielka pilatesu, fascynuje się potencjałem oddechu dla dobrostanu ciała.

Poza pilatesem, Iza to mama dwóch uroczych księżniczek, która czerpie radość z czytania książek oraz oglądania filmów i seriali. Jej historia motywuje do aktywnego trybu życia i zdrowego podejścia do ruchu.

Szkoły i kursy:
– Mypilatesmethods,
– Alter Pilates Studio-Patryk Tomaszewski,
– Movimento „Trening kobiet w ciąży na dużych sprzętach”

Weronika

Weronika od młodych lat rozwijała swoje zamiłowanie do ruchu, dzięki temu ma głęboko zaszczepione fundamenty aktywnego stylu życia i chce dzielić tą pasję z innymi.

Poszerzając horyzonty treningów siłowych, natknęła się na Pilates i odnalazła w nim nie tylko efektywną formę aktywności fizycznej, ale także holistyczne podejście do ruchu i równowagi ciała i umysłu.

Jako instruktorka Pilatesu, Weronika nie ogranicza się do budowania siły i elastyczności ciała. Dla niej trening to nie tylko fizyczne wyzwanie.

Każda sesja z nią staje się kompleksowym doświadczeniem, gdzie równowaga między ciałem a umysłem odgrywa kluczową rolę.

Wolny czas lubi spędzać czytając książki o tematyce psychologiczno-rozwojowej, praktykując medytacje, oraz wybiera aktywności na świeżym powietrzu, takie jak jazda na rolkach, długie spacery i górskie wędrówki.

Szkoły i kursy:
– Balanced Body Comprehensive Program

Angelika

Już jako dziecko rozpoczęła swoją przygodę z fitness, a przez ponad 10 lat wykonywała głównie trening siłowy, funkcjonalny i oporowy. Jednak to odkrycie Pilatesu stanowiło przełom, oferując nieocenione rezultaty, które odmieniły jej podejście do treningu.

„Z Pilatesem poznałam moje ciało od nowa – poprawiła się moja postawa, siła, mobilność i koordynacja. To uczucie elastyczności i wydłużenia sprawiło, że szybko pokochałam tę formę ruchu. Obserwacja ciała w ruchu jest dla mnie fascynująca, wierzę, że jest ono do tego stworzone. Pilates skupia się na równomiernym rozwoju ciała, angażując każdy mięsień.

Chcę, aby każdy, niezależnie od wieku czy ograniczeń ciała, mógł czerpać radość z regularnej praktyki Pilates.”

Prywatnie Angelika jest energiczną mamą dwójki dzieci, a jej pasją są górskie wyprawy oraz zgłębianie wiedzy na temat samoświadomości.

Szkoły i kursy:
– Balanced Body Comprehensive Program

Zuza

Studiując dietetykę i prowadząc zajęcia Pilatesu Zuza przekłada swoją miłość do zdrowego stylu życia na praktykę, inspirując innych do osiągania równowagi między aktywnością fizyczną i świadomym  odżywianiem.

To, co uwielbia w Pilatesie, to jego zdolność dostosowywania się do różnych poziomów kondycji.

Nawet jeśli nigdy w życiu nie miałaś styczności ze sportem, Zuza pomoże Ci rozpocząć Twoją przygodę z ruchem, pokazując Ci Pilates krok po kroku od samych podstaw, tak aby ruch zaczął sprawiać Ci przyjemność i żeby rozruszać Twoje ciało, przygotowując je na dalszą drogę ku coraz to nowym Pilatesowym wyzwaniom.

Dla Zuzy Pilates to nie tylko zestaw ćwiczeń, to podróż ku lepszemu zdrowiu, zrozumieniu swojego ciała, wzmocnieniu umysłu i czerpaniu radości z każdego ruchu.

Szkolenia i kursy: 
– Balanced Body Comprehensive Program